خانه / عکس و فیلم / تاثیر گذار ترین سخنرانی حقوق حیوانات – گری یوروفسکی

تاثیر گذار ترین سخنرانی حقوق حیوانات – گری یوروفسکی

اگر داشتن حقوقی برای حیوانات برایتان مبهم بوده یا شاید دلیلی برای تغییر رژیم خود به وگان نداشته اید و دیگر ابهامات گیاهخواری، حتما سخنرانی گری یوروفسکی ببینید. در این سخنرانی آقای گری یوروفسکی تقریبا یک ساعته به اکثر سوالات رایج در مورد گیاهخواری و حقوق حیوانات پاسخ می دهد.

گری یوروفسکی کیست؟

جک لسنبری، استاد روزنامه نگاری در دانشگاه ایالت وین و نویسنده روزنامه های معروفی چون NY Times در مورد یوروفسکی می گوید “ما میلیارد ها حیوان را در سال به قتل می رسانیم و این چیزیست که یوروفسکی زندگی دوران جوانی اش را وقف مبارزه با آن کرده است. در حقیقت او می داند که چیز زیادی برای متوقف کردن این نسل کشی از دستش بر نمی آید اما هدف وی بالا بردن آگاهی ما نسبت به اوضاع پیرامون می باشد. وقتی برای مصاحبه با او رفتم، انتظار داشتم که فردی متعصبی را ببینم. اما بعد از آن نه تنها او را به شدت عاقل و متقاعد کننده یافتم همچنین در خودم به یک احساس پریشانی پی بردم. احساسی که وقتی به ریاکار بودن خود پی بردی، می آید”

بوسیدن گوسفند

گری یوروفسکی در سال ۱۹۷۰ در ایالت میشیگان به دنیا آمد. او تا به امروز بیش از ۲۶۰۰ سخنرانی ارائه داده و بیش از ۶۰ هزار نفر در جلسه های سخنرانی وی حضور داشتند. همچنین ویدیو های او در یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی میلیون ها بازدید کننده دارد و به ۳۷ زبان مختلف زیر نویس و ترجمه شده اند.

وی بدلیل فعالیت ها مختلف ۱۳ بار بازداشت شده است.در مارچ ۱۹۹۷، او از مزرعه خز Eberts در کانادا ۱۵۴۲ سمور را آزاد می کند. تقریبا دو سال بعد، دادگاه او را به ۶ ماه زندان مجازات می کند اما بدلیل دیپورت شدن از کشور کانادا فقط ۷۷ روز را در زندان می گذارند. در ۶ مارچ ۱۹۹۸ شب افتتاح سیرکی در میشیگان، روبروی درب ورودی، او خود را به ماشینش زنجیر می کند تا ورودی سیرک را ببندد. او متهم به رفتار آشوبگرانه و مجازات به پرداخت جریمه شد. در ۹ سپتامبر همان سال، با اتوموبیل خود به پیاده رو می رود و روبروی درب ورودی فروشگاه خز Dittrich Furs پارک کرده و گردن خود را به دیفرانسیل ماشین زنجیر می کند. دو فعال دیگر هم او را همراهی کردند. لارا راجر خودش را به جالباسی درون فروشگاه زنجیر کرده بود و همچنین مری میسون گردنش را به دستگیره ی در قفل کرده بود. وی دوباره به رفتار آشوبگرانه و پرداخت جریمه نقدی مجازات شد.

گری یوروفسکی

بدلیل فعالیت های حیوان دوستانه ی او، پنج کشور اروپا به اصطلاح صلح طلب و متمدن، وی را از ورود به آنجا منع کردند. این درحالیست که گری یوروفسکی تا بحال به آن کشور ها سفر نکرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

در باره Alireza Z

همچنین بررسی بفرمایید

نوزادان جانوران وحشی

به نوزادان جانوران وحشی دست نزنید و آنها را از زیستگاه طبیعی جدا نکنید

به نوزادان جانوران وحشی دست نزنید و آنها را از زیستگاه طبیعی جدا نکنید به …

One comment

  1. حرف های خیلی به جایی زد با سند و منطق. اینایی که توی کشتارگاه کار میکنن اکثراً آدمای خطرناکین. خوبه روی آدم کشی قوانین سخت گیرانه س

Rankie WordPress Plugin