خانه / خبر / کتاب خام گیاهخواری (خگخ)

کتاب خام گیاهخواری (خگخ)

کتاب خام گیاهخواری شما کتاب های زیادی در مورد خام گیاهخواری (خگخ) را می توانید در کتابخانه ها و یا کتابفروشی شهر خود پیدا کنید. در زیر اطلاعات تعدادی از معروف ترین کتاب های موجود به زبان فارسی را مشاهده خواهید کرد.

خام خواری فلسفه تغذیه و تندرستیکتاب خام گیاهخواری 

 • نویسنده: آرشاویردر آوانسیان
 • تاریخ انتشار: ۱۳۵۵

کتاب خامخواری آرشاویر دِر آوانسیان که حدوداً نیم قرن پیش نوشته شده است، کتابی بس گرانبها و ارزشمند است. با مطالعه کتاب و عمل به دستورات آن می توانید سلامتی خود را بدون استفاده از داروهای شیمیایی و قرص و غیره تضمین کرده و اگر دچار بیماریهای “سخت درمان” هستید، به راحتی آن را درمان کنید.

پخته خواری

 • نویسنده: آرشاویردر آوانسیان
 • تاریخ انتشار: ۱۳۵۵

انسان قبل از کشق آتش، مانند همه موجودات زنده روی زمین با غذای زنده و بدون پزشک و دارو و بیمارستان تکامل خود را طی کرده و طول عمر خود را به نهصد سال (بر حسب کتاب مقدس) رسانده بود. ولی در نتیجه مصرف مواد پخته، مرده، مصنوعی، شیمیایی و غیره بیماری های گوناگون به وجود آورده و طول عمر خود را رفته رفته کوتاه تر کرده تا به این حال دردناک رسانده است. خوردنی های “پخته” هیچ ارزش غذایی ندارند. آتش کلیه ی خواص غذایی را در غذای طبیعی و زنده می کشد، نابود می کند و آن را به یک نوع ماده غیرطبیعی، سمی و خطرناک تبدیل می نماید.  کتاب “پخته خواری، یک عادت مرگ آور، باعث همه بیماری ها” را می توان مکمل کتاب خامخواری آقای آوانسیان دانست. در این کتاب شما با عکس العمل های شفابخشی که در هنگام خامگیاهخواری با آن رو به رو خواهید شد بهتر آشنا شده و نکات مهم دیگری را در رابطه با این رژیم غذایی خواهید آموخت.کتاب خام گیاهخواری 

خامگیاهخواری هم غذا هم درمان

 • ناشر : صاحب اثر
 • محل نشر : تهران
 • تعداد صفحات : ۲۴۰
 • تاریخ نشر : ۱۳۷۱/۱۰/۱

در این کتاب به مسئله خام گیاهخواری و تأثیر آن بر سلامت انسان پرداخته شده است. نگارنده کتاب با ذکر خاطرات چهل تن از افرادی که با استفاده از خام‌گیاهخواری بر بیماری‌های صعب‌العلاج خویش غلبه نموده‌اند، بر این مسئله پای می‌فشارد که گیاه‌خواری و خام‌گیاهخواری قدمی بزرگ در حفظ سلامت و دست‌یابی به وزن ایده‌آل است. وی در این راستا به ارائه یک رژیم پانزده روزه گیاهی و طرز تهیه غذاهای این رژیم پرداخته و نکاتی را نیز در ارتباط با آموزه‌های طب سنتی درباره خام‌گیاه‌خواری بیان می‌نماید.

کتاب زمین، زمان، انسان

 • نویسنده: مزدافر مؤمنی
 • ناشر: معین
کتاب «زمین، زمان، انسان» نوشته مزدافر مؤمنی، توسط انتشارات معین منتشر شده است. این کتاب مجموعه‌ی اندیشه‌های نگارنده را که حاصل سلسله نشست‌های وی درباره نقش انسان در نگهداری از محیط زیست و سلامت اجتماعی‌ است، برای عموم مخاطبان بیان می‌کند.
مضامین این اثر در قالب ۱۸ گفتار تنظیم شده‌ و موضوعاتی مانند «نگاهی به وضعیت کنونی زمین»، «گرمایش جهانی»، «انسان از دیدگاه ورزشی»، «انسان از دیدگاه متون مقدس»، «عامل اصلی نابسامانی‌های کنونی» و «ماوراءالطبیعه» از عناوین این گفتارهاست.
موضوع و هدف کتاب “زمین، زمان، انسان”، ارایه راهکارهای عملی، ارزان و طبیعی برای آفرینش تندرستی به معنای حقیقی و برون‌رفت از بحران سلامت و مشکلات زیست محیطی است. این کتاب، دعوتنامه‌ای است برای یک همیاری و جنبش همگانی به سوی هماهنگی با طبیعت و قوانین هستی، آفرینش تندرستی و نجات حیات در کره‌ی زمین.

اعجاز مواد خام رژیم‌های درمانی در پیشگیری و درمان‌ بیماریها با خام گیاهخواری

 • نویسنده: علی اکبر رادپویا
 • ناشر: انتشارات رادپویا
 • تاریخ انتشار: ۱۳۷۶

این کتاب، بیان خواص دارویی و غذایی برخی از «ادویه‌ها» و گیاهان خوراکی است. به باور نگارنده، ادویه‌ها و گیاهان دارویی از قدیم برای درمان انواع بیماری‌ها در میان طبیبان مورد استفاده قرار می‌گرفته است. همچنین با ظهور طب جدید و پیشرفت دانش پزشکی هر روز خواص و فواید بیشتری از ادویه‌ها و گیاهان آشکار می‌گردد. نویسنده درباره هر یک از ادویه‌هایی که نام برده، ابتدا تعریفی از آن را ارایه داده و گیاه آن را توصیف کرده است و سپس سعی کرده به همراه ذکر انواع آن، به خواص دارویی آن نیز اشاره کند. ریحان، فلفل قرمز، فلفل دلمه‌ای، فلفل سیاه، موسیر، سماق، خاکشیر، دارچین، زردچوبه و زنجبیل برخی از ادویه‌های نام برده شده در این نوشتار است.کتاب خام گیاهخواری

استفاده از قوانین طبیعی در تغذیه سالم

 • نویسنده: عبدالحسین نواب
 • ناشر: دنیای کتاب
 • تاریخ انتشار: ۱۳۵۵

نا کارآمدی برخی روش های درمانی دارویی و پزشکی که بدلیل استفاده از ترکیبات و مواد شیمیایی مضر برای سلامتی می باشد بسیاری از متخصصین را برآن داشته است تا از رژیم های غذایی طبیعی برای درمان بیمارانشان استفاده کنند و در این راه نتایج بسیار درخشانی گرفته اند بطوریکه در حال حاضر درمان با تغذیه طبیعی و خامگیاهخواری بخشی مهم از درمان بیماری های متعدد همچون انواع سرطان می باشد.کتاب خام گیاهخواری

کتاب خام گیاهخواری
کتاب خام گیاهخواری
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

در باره Alireza Z

همچنین بررسی بفرمایید

مادربزرگ با 1100 گربه

زندگی مادربزرگ با ۱۱۰۰ گربه

زندگی مادربزرگ با ۱۱۰۰ گربه ،مادر بزرگی که دوستدار گربه و سگ است تا به امروز …

Rankie WordPress Plugin