خانه / خبر / بازگشت هامپتون کریک با سس وگان جدید (سس مایونز وگان)

بازگشت هامپتون کریک با سس وگان جدید (سس مایونز وگان)

سس وگان مسلما هامپتون کریک یکی از آغاز کننده های اولی در تولید سس های وگان با نام (فقط مایو) (Just Mayo) بوده است. پس از شکایت و ماجرای دادگاهی شدنش به خاطر استفاده از اسم مایونز( سس مایونز وگان ) به خاطر گیاهی بودن ساختار سس، مشکلات با سازمان غذایی آمریکا و تهدیدات از سوی صنعت غذا، این بار با پرده برداری از یک سس وگان جدید خود را دوباره به بازار عرضه نشان داد.

سس  (فقط مایو) (Just Mayo) از معروف ترین محصولات این شرکت می باشد. هدف او نه تنها فقط سوپر مارکت های کوچک بلکه بزرگترین مارکت های آمریکا مثل والمارت و کروگر هستند و حالا از کار و تلاش برای ساخت سس جدیدش به نام سس لایت  (light) سخن می گوید.

 

سس وگان
سس وگان جدید

 

این افشاگری از صفحه فیس بوک شرکت آغاز گردیده است. یکی از مشتری های این شرکت پرسید ” آیا باید فقط منتظر بشینیم که چه موقع سس جدید با چربی کمتری از شما به بازار می آید؟؟؟ پاسخ ها در کامنت از طرف شرکت داده شد : ” ما در حال ساخت و تهیه یک سس جدید و سبک تر هستیم برای افرادی که مقدار کمتری از چربی را می توانند مصرف کنند اگر چه تا امروز اخبار تکمیلی در این موضوع به دست نرسیده است.

سس وگان

(Just Mayo) فقط یک اسم نیست. شرکت هایی مثل Cookie Dough توانستند محصولات مشابهی را اخیرا به بازار عرضه کنند ولی در تمامی سوپر مارکت های قابل مشاهده و خرید نیستند. این اواخر آنها در یکی از استاتوس های شرکت رقیب در رابطه با محصولات کامنت گذاشتند : “صبر کنید. ما تا پایان ماه فوریه در بازار هستیم.”

 

Screen-Shot-2016-02-02-at-9.05.08-AM

در صفحه شرکت از یکی کارکنان به این موضوع اقرار شده است که شرکت به زودی با سس های جدید راهی بازار عرضه خواهد شد در کنار سس های معروف این شرکت مثل Just Mustard, Just French, Just Caesar .

 

این شرکت در دسامبر سال گذشته در خلال کنفرانس گیاهخواران  جدید اعلام کرد که در حال تدارک  ۴۰ محصول جدید برای بازار هستند. چه خبر فوق العاده ای. باید کل تیم این شرکت در حال حاضر مشغول باشند.

 

لینک خبر

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

همچنین بررسی بفرمایید

مادربزرگ با 1100 گربه

زندگی مادربزرگ با ۱۱۰۰ گربه

زندگی مادربزرگ با ۱۱۰۰ گربه ،مادر بزرگی که دوستدار گربه و سگ است تا به امروز …

Rankie WordPress Plugin