خانه / خبر / بیل کلینتون زندگی ام را مدیون رژیم گیاهی هستم

بیل کلینتون زندگی ام را مدیون رژیم گیاهی هستم

بیل کلینتون
بیل کلینتون

بیل کلینتون، رییس جمهور سابق آمریکا بعد از رقابت های انتخاباتی هفته گذشته در نودای آمریکا،  دیداری از رستوران وگان(پاک به همین سادگی) (Simlpy pure) داشت. وی گفتکویی با سرآشپز رستوران استاسی وگان داشت و به آنها توضیح داد که چطور سبک زندگی گیاهخواری وگان زندگی اش را تغییر داده و حتی این موضوع را نقل کرد که ” ممکن بود من بدون رژیم غذایی وگان دیگر در این حوالی نبودم” .به نقل از سر آشپز وگان، خانم استاسی دوگان ” به قدری بیل کلینتون و همسرش هیلاری کلینتون سفارش غذا دادند که برای یک ساعت فقط مشغول تدارک غذاهای ایشان شدیم و با خود فکر کردیم که غذاهای وگان غذاهای مخصوصی هستند.
بیل کلینتون رژیم غذاییش را بعد ار بیماری های قلبی پی در پی به گیاهخواری تغییر داد و بعد از سال ۲۰۱۰ از گزارش های پزشکی او حاکی از سلامتی وی دارد.
تحقیقات نشان میدهد که خطر ابتلا به بیماری های قلبی در افراد گیاهخوار کاهش می یابد. دیابت، چاقی درجه ۲ و گونه های از بیماری های سرطانی از جمله مواردی هستند که بعد از انتخاب رژیم گیاهی به شدت کاهش یافتند.
تحقیقات در نهایت اعلام کردند که گیاهخواران عمر طولانی تری دارند که این البته برای بیل کلینتون و نوه هایش خبر مسرت بخشی بوده است چون آنها می توانند پدر بزرگ را برای مدت طولانی تری پیش خود داشته باشند.

روی آوردن به رژیم غذایی وگان، یعنی پرهیز از خوردن تمام مواد گوشتی، از جمله مرغ و ماهی، لبنیات و تخم مرغ یک تصمیم جدی و تغییری اساسی در خورد و خوراک و نحوه زندگی است.

از دیگر فواید رژیم گیاهی می توان از کاهش فشار خون، کاهش کلسترول خون، بیماری های مغزی از جمله سکته مغزی اشاره کرد.

برای لینک خبر اصلی  کلمه اینجا کلیک نمایید.

برای عکس های بر روی کلمه اینجا کلیک کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

همچنین بررسی بفرمایید

تجمع در پارک پردیسان و دیگر شهرهای کشور برای مقابله با حیوان آزاری

حیوان آزاری در ایران پس از انتشار تصاویر دلخراش حیوانآزاری یک سگ این بار در استان …

Rankie WordPress Plugin