خانه / خبر / تجمع در پارک پردیسان و دیگر شهرهای کشور برای مقابله با حیوان آزاری

تجمع در پارک پردیسان و دیگر شهرهای کشور برای مقابله با حیوان آزاری

حیوان آزاری در ایران
پس از انتشار تصاویر دلخراش حیوانآزاری یک سگ این بار در استان گلستان، هموطنان مهربان و دوست داران حیوانات و محیط زیست، در بعضی از شهر های کشور دست به تجمع زده و خواستار تصویب قوانینی برای مبارزه و جلوگیری از حیوان آزاری و حفظ حقوق حیوانات شدند.

گفتنی است که ضارب این حیوان بی گناه طبق گزارشات مختلف به یاری محیط بانان شناسایی و با دستور دادستان دستگیر شده و تا زمان رسیدگی به پرونده در دادگستری کلاله، وی در بازداشت خواهد بود. خوشبختانه سگی که مورد ظلم قرار گرفته بود، تحت مراقبت های دام پزشکی قرار دارد

همچنین با وجود خبر هایی برای غیر قانونی خواندن و ممنوع کردن این گردهمایی و چاپ مقالاتی برای تمسخر معترضان دلسوز، این گردهمایی ها در روز دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ برگزار شد. هرچند که متاسفانه طبق گزارشات مردمی در شهر رشت برخورد های نا مناسبی با افراد شد اما این تجمعات در شهر تهران به خوبی پایان یافت.

طبق گزارش سازمان محیط زیست، داریوش کریمی، مدیر کل حقوقی این سازمان با بیان اینکه مسئولیت رسیدگی به حیوانات ولگرد با شهرداری‌ها و دامپزشکی است، گفت: سازمان به رغم عدم مسئولیت قانونی پیش‌نویس ماده واحده حمایت از حیوانات ولگرد و بی‌سرپرست را به دولت ارسال کرد.

تصاویر زیر مربوط به تجمع در پارک پردیسان تهران می باشد.

تجمع در پارک پردیسان
تجمع در پارک پردیسان
حیوان ازاری
حیوان آزاری
حیوان ازاری
حیوان ازاری

تجمع در پارک پردیسان photo_2016-02-22_23-22-38 Untitled-1

حیوان ازاری،ایران،تجمع در پارک پردیسان،مقابله با حیوان آزاری, حیوانات, محیط, برای, سازمان, زیست, حیوان, قرار, تجمع, تصاویر,محیط زیست،گیاهی ترین

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

همچنین بررسی بفرمایید

کتاب انجیل وگان

کتاب انجیل وگان کتاب انجیل وگان فقط یک پنجم از افراد بین ۱۶ تا ۲۴ …

Rankie WordPress Plugin